Na pultoch slovenských kníhkupectiev sa v týchto dňoch objavila knižná novinka – „Betánia: domov Ježišových priateľov. Piliere rodinnej spirituality“.

Autormi knihy sú dvaja renomovaní španielski profesori s bohatými pastoračnými skúsenosťami, prof. José Noriega a prof. José Granados.
Kniha pôvodne vznikla ako študijný materiál pre manželské stretnutia a môže slúžiť v pastorácii ako materiál pre stretnutia s manželmi či ako inšpiračný materiál pre príhovory rodinám, ale nielen im. Kniha je určená bežnému čitateľovi (najmä mladým manželom), čomu zodpovedá aj jej jazyk, čo nebráni tomu, aby si kniha uchovala teologickú i duchovnú hĺbku.

Autorská prezentácia knihy
Kde?
online tu: https://youtu.be/j6hPbKq_x70
Kedy? sobota 5. decembra 2020
Program:  
10:45 – 11:45     Autorská prezentácia knihy Betánia: domov Ježišových priateľov. Piliere rodinnej spirituality. (prezentácia v angličtine s konsekutívnym prekladom)
11:45 – 12:00 Diskusia 
12:00 Anjel Pána a záver

Kde si knihu kúpim?
Kniha je dostupná v kníhkupectvách, môžete si ju objednať elektronicky  https://www.rodinyzbetanie.sk, alebo si ju môžete vyzdvihnúť osobne v Arcidiecéznom centre pre rodinu v Košiciach po telefonickom (0908 844 384) či emailovom dohovore (rodina@abuke.sk).
Cena publikácie je 8 eur.